Eko-robot. Zaprojektuj, wykonaj i zgarnij nagrody!

Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie zaprasza mieszkańców Gminy Bychawa do udziału w konkursie realizowanym w ramach Roku Stanisława Lema. Do konkursu można przystąpić w pojedynkę ale regulamin dopuszcza możliwość pracy w grupie. Zadanie polega na zaprojektowaniu i skonstruowaniu robota, wykorzystując przy tym materiały ekologiczne, odpady najróżniejsze, słowem wszystko to co wydaje się być niepotrzebne. jeżeli konkurs to oczywiście również nagrody. Główną nagrodę w postaci fantastycznej hulajnogi ufundowała firma HARD Reset z Bychawy. Termin zgłaszania prac mija 19 sierpnia 2021 r.