Z Bunbury, w Anglii… do Bychawy

altShrek, mówi po angielsku…To nie żart! Wystarczy uścisnąć mu dłoń… Bohater znanego filmu, podróż z Bunbury, w Anglii, odbył  autem Małgorzaty i Mariusza Nawłatynów, jako pasażer na gapę. Wraz z plecakiem pełnym książek w języku angielskim dla dzieci i dorosłych trafił do naszej biblioteki. Dzisiaj, już nikogo nie trzeba przekonywać, że nauka języków obcych jest…koniecznością.  Dzieci w wieku 6 -12 lat mogą korzystać nieodpłatnie z internetowego kursu w czytelni biblioteki. Pozostałych zachęcamy do sięgania po powieści w języku angielskim.  A są to tytuły znane i lubiane, m.in.: Ken Follett – „The key to Rebecca” („Klucz do Rebeki”) ; Dan Brown – „Angels & Demons” (”Anioły i demony”); Colin Forbes – „The Cell” (“Cela”); Robert Ludlum – “ The road to Omaha” (“Droga do Omaha”). Dla dzieci: „101 dalmatians”, „Thumbelina” i inne.