Udział bychawian w konkursie organizowanym przez LGD „Kraina wokół Lublina”

Lokalna Grupa Działania „Kraina wokół Lublina” zaprasza na spotkanie podsumowujące realizację projektu „Nasze lokalne dziedzictwo”. Wydarzenie odbędzie się 21 marca 2024 r. o godz. 16.00 w Domu Kultury Ludowej w Żukowie (Żuków Drugi 5, gmina Krzczonów). W programie, m.in. rozstrzygnięcie konkursu dotyczącego promocji dziedzictwa kulturowego „Krainy wokół Lublina”.

Miło nam, że mogliśmy pomóc w realizacji konkursu. Z Gminy Bychawa, za pośrednictwem naszej Biblioteki, do konkursu zgłoszono 9 prac. Były to: prace pisemne, zdjęcia oraz nagrania, których autorami i wykonawcami są: uczennice Bychawskiej Szkoły Pisania: Danuta Hanaj, Ewa Nieściór, Małgorzata Pruchnicka i Ewa Sprawka oraz młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie, Stowarzyszenie „Kreatywna Bychawa”, zespół Sołectw Song oraz Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Wandzinie.