Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie

cropped-literackie-spa-miejska-biblioteka-publiczna-w-bychawie-500.png

Godziny otwarcia
• pn. wt. czw. pt. 9-17
• środa 9-19
• sobota 8-15

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. 23 kwietnia 2021

Już tradycyjnie, 23 kwietnia zapraszamy Was, Drodzy Czytelnicy, Przyjaciele i Sympatycy do wspólnego świętowania Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Oto co dla Was przygotowaliśmy:

Opowieści o Bychawie ciągi dalsze… Rozmowa przedstawicielek dwóch pokoleń mieszkanek Rogalca!; Organizer ze starej książki – na warsztaty z cyklu zero waste zaprasza Ewa Nieściór ; Ratunkowy biblio-zestaw na chandrę! – zaprezentuje Ewelina Czajczyk; Książka jak lekarstwo – o niezwykłych właściwościach książki przekonywać będzie Pani Jola z Biblioteki Pedagogicznej. W tym dniu będzie też kilka konkursów z nagrodami. Na życzenie czytelników konkurs dla wszystkich „Z książką mi do twarzy” [sleveface czyli ubierz się w książkę]. Pani Joasia z biblioteki dla dzieci i młodzieży zaprosi Was do udziału w konkursach „Z książką w tytule” (żeby znaleźć odpowiedź trzeba będzie pobuszować w bibliotecznym katalogu!) i „Jaka to książka?”. To wszystko już w piątek, 23 kwietnia 2021 r. na bibliotecznym FB: http://http//www.facebook.com/Biblioteka/Bychawa/ Znajdziecie tam potrzebne informacje, linki, szczegóły, wyjaśnienia. Nad sleveface możecie zacząć pracować już dzisiaj!

Z konieczności, świętowanie przenieśliśmy do internetu. Mimo to, gorąco zapraszamy Was do osobistych wizyt w bibliotece. Mamy dla Was mnóstwo fantastycznych książek i audiobooków!