Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie logo

pn. wt. czw. pt. 9-17 • środa 9-19 • sobota 8-15

Spotkanie z Moniką Sawicką, 5 kwietnia 2013

alt

Monika Sawicka. Kto to taki? Kobieta! Pisarka! Wszyscy to wiedzą. Jako pisarka  debiutowała powieścią ” Kruchość porcelany”, którą rekomendował sam Janusz L. Wiśniewski. Po niej była przezabawna „Serwantka”,  poźniej „Mimo wszystko” – niezwykła opowieść o trudnej miłości i pięknej przyjaźni. Czwarta książka „Demi- Sec” bez wątpienia zaskoczyła Czytelników, choć nie zabrakło w niej typowego języka, będącego już znakiem rozpoznawczym Autorki – bezpośredniego i potocznego. Uwaga nie czytać podczas jedzenia! To niebezpieczne! Kolejne tytuły to: „Mów do mnie szeptem”, „Kolejność uczuć”, „Siedem kolorów tęczy”.   Wielokrotnie Czytelnicy mieli okazję przekonać się, że Sawicka jest taka spontaniczna i swojska jak smalczyk ze skwareczkami, kwaszone ogórki i wiejska kiełbasa. Autorka ma niezwykłą zdolność lekkiego pisania o trudnych sprawach… Prywatnie jest przesympatyczną Osobą.
Kto jeszcze nie zdążył się o tym przekonać zapraszamy do Biblioteki. Książki czekają. Warto po nie sięgnąć tuż przed spotkaniem „oko w oko” z Autorką. Już wkrótce, tj. 5 kwietnia 2013 r. Monika Sawicka przyjedzie do Bychawy na spotkanie z Czytelnikami!