Rachuby serca! Promocja tomiku wierszy Danuty Hanaj

Zapraszamy na promocję tomiku poezji „Rachuby serca” Danuty Hanaj. Promocja odbędzie się 24 września 2022 r (niedziela) o godz. 17.00 w kawiarni artystycznej „Złota Lira” (ul. Piłsudskiego 34, Bychawa)

W programie:

• prezentacja tomiku. Rozmowę z Autorką poprowadzi Monika A. Oleksa, lubelska pisarka
  • rozmowy przy kawie i regionalnych smakach
  • niespodzianki

Po spotkaniu będzie można nabyć tomik i uzyskać autograf Autorki.

Wstęp wolny!

Patronat: Burmistrz Bychawy

Partnerzy: kawiarnia artystyczna „Złota Lira” , VERKO

Danuta Hanaj mieszka w Bychawie. Jest szczęśliwą żoną, mamą i babcią. Ceni uczciwość, prawde i pozytywne nastawienie do życia. W wolnych chwilach uczestniczy w warsztatach, które w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bychawie prowadzi lubelska pisarka Monika A. Oleksa.

Na to wyjątkowe wydarzenie w programie TVP3Lublin „Między Wisłą a Bugiem” zapraszały: Autorka – Danuta hanaj oraz Barbara Cywińska – dyrektor Miejskiej Biblioteki publicznej w Bychawie: