Podróż z aniołami – bożonarodzeniowa wystawa w bychawskiej bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie serdecznie dziękuje Pani Ewie Adamczyk za udostępnienie prywatnej kolekcji aniołów na bożonarodzeniową wystawę Podróż z aniołami, którą można było ogladać w dniach 01.11.2017 r. – 31.01.2018 r. Wystawa wzbudziła nieskrywany zachwyt zarówno najmłodszej grupy czytelników jak i starszych użytkowników, którzy z podziwem komplementowali wielkość i różnorodność zbiorów. Największe eksponaty, niemieszczące się w szklanych gablotach wystawienniczych, godnie prezentowały się na stoliku-moliku w czytelni. Przedsięwzięcie okazało się bardzo udane, dlatego też zwracamy się do wszystkich pasjonatów, zbieraczy i kolekcjonerów, by zechcieli udostępnić swoje zbiory w bibliotece. Myślę, że bychawska książnica jest odpowiednim miejscem do ich prezentacji. Serdecznie zapraszamy!