Ostatkowe Danie dla Mola – finał!

Wszystkich miłośników Mola, czytania, książek i biblioteki oraz tych, którzy chcieliby dołączyć do tego grona i dobrze się przy tym bawić Zapraszamy na finał 26. edycji wydarzenia literacko-kulinarnego „Danie dla Mola”, który odbędzie się 10 lutego 2018 r., w sobotę, o godz. 17.00 w Bychawskim Centrum Kultury.

W programie: czytanie, gotowanie, smakowanie i…POTAŃCÓWKA z MOLEM

Wstęp wolny ale warto zabrać ze sobą grosik dla Mola i koszyczki z małym „co nieco” na ostatkowe szaleństwo!

Partnerzy: Bychawskie Centrum Kultury, Bychawskie Towarzystwo Regionalne, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”, Hurtownia elektryczna LENART

Patronat: Burmistrz Bychawy, Starosta Lubelski

Patronat medialny: TVP 3 Lublin, Radio Lublin, „Dziennik Wschodni” , LAJF magazyn lubelski, Lustro Biblioteki, IAS24, Głos Ziemi Bychawskiej