Naucz się angielskiego w bibliotece

logo angielski123 to interaktywny kurs języka angielskiego dla dorosłych. Kurs jest przeznaczony dla osób, które chca się nauczyć języka od podstaw oraz dla osób posiadających jego podstawy. Kurs składa się z 4 poziomów, dwóch dla początkujących i dwóch dla średniozaawansowanych. Przejście całego kursu zajmuje rok, przy założeniu, że dwa razy w tygodniu  wygospodarujesz trochę czasu na naukę. I rzecz niezwykle istotna – w bibliotece nauczysz się języka bezpłatnie… Kurs  jest skonstruowany tak, aby jego użytkownik uczył się myśleć w języku angielskim. Poziom podstawowy ma 22 lekcje, które składają się z licznych, różnorodnych form ćwiczeń multimedialnych np. dialogów, filmów, fotolekcji czy piosenek. System weryfikuje poprawność ich wykonania i pozwala na bieżąco monitorować postępy w nauce. Osoba korzystająca z kursu ma także możliwość samodzielnego sprawdzania poprawności wypowiadanych słów – do obsługi wystarczy mikrofon i słuchawki. Każdy, kto przyjdzie do biblioteki, może skorzystać z kursu samodzielnie. Jeżeli nigdy nie uczył się angielskiego, może rozpocząć naukę od początku, od pierwszego poziomu. Jeżeli zna podstawy, może wybrać poziom trzeci lub czwarty – dla średniozaawansowanych. Systematyczność jest niezwykle ważna dla osiągnięcia najlepszych rezultatów.
Twoja Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie „Angielski 123 w bibliotece”. To wspólne przedsięwzięcie firmy Funmedia i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która prowadzi Program Rozwoju Bibliotek.
Funmedia udostępnia bezpłatnie bibliotekom także kurs języka angielskiego dla dzieci funenglish.pl
Zapraszamy!