Monika u Moniki! Bychawska Szkoła Pisania zaprasza!

Bychawska Szkoła Pisania zaprasza na wyjątkowe warsztaty, które poprowadzi lubelska pisarka Monika A. Oleksa. Warsztaty odbędą się w sobotę 6 maja 2023 r. o godz. 16.00 w księgarni VERKO (ul. Piłsudskiego 18, Stokrotka, II piętro). Niech zaproszony czuje się każdy, kto kocha książki a spotkania z autorami książek traktuje jak święto. Sobotnie spotkanie będzie takim świętem, choćby z racji imienin i Pisarki, i Gospodyni miejsca Moniki Kaproń. Zwykle miejscem spotkań Bychawskiej Szkoły Pisania jest Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie. To tutaj przed laty zaczęła się historia tej wyjątkowej grupy, nazwanej Bychawską Szkołą Pisania, której mentorką od początku jest Monika A. Oleksa. Z przyjemnością jednak grupa odpowiada na zaproszenia, wtedy opuszcza opiekuńcze mury biblioteki i wyrusza na spotkanie z przygodą.

Wstęp wolny.