Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie

cropped-literackie-spa-miejska-biblioteka-publiczna-w-bychawie-500.png

Godziny otwarcia
• pn. wt. czw. pt. 9-17
• środa 9-19
• sobota 8-15

Bychawa i Czosnów konsultują

Chcesz mieć wpływ na użyteczność terenów zielonych w twojej gminie??Chcesz współdecydować o estetyce i zagospodarowaniu swojego ulubionego parku??? A może potrzebne są ścieżki rowerowe, ławki i kwiaty???

Masz pomysł- podziel się nim z nami!

Zaangażuj się, weź udział w konsultacjach społecznych i zdecyduj o tym co zrobimy w ramach projektu „Bychawa i Czosnów konsultują”

    alt  

 

Od lutego 2014 roku w gminie trwają prace związane z przygotowaniem raportu z Diagnozy społeczności lokalnych. W tym celu przeprowadziliśmy analizę dokumentów strategicznych gminy, rozmawialiśmy z władzami Gminy a także z przedstawicielami lokalnych Organizacji Pozarządowych.

W marcu trwały badania ankietowe skierowane do społeczności Bychawy, po to aby móc określić  poziom zainteresowania mieszkańców udziałem w życiu społeczności lokalnej, w tym zainteresowanie konsultacjami społecznymi.

Chcielibyśmy podzielić się z państwem wynikami diagnozy, która pozwoliły nam na wypracowanie najlepszych metod konsultacyjnych w państwa gminie.

Serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie promujące konsultacje społeczne! Podczas spotkania podzielimy się z państwem wnioskami z diagnozy i opowiemy szerzej o planowanych konsultacjach społecznych.

Spotkanie odbędzie się 14 kwietnia 2014 roku (poniedziałek) o godz. 16.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bychawie, ul. Piłsudskiego 34.

Projekt „Bychawa i Czosnów konsultują” współfinansowany jest ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego