Blomkvist wraca do gry! Konkurs z okazji 75. urodzin słynnego detektywa

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Wydawnictwo Jung-off-ska, z okazji urodzin słynnego detektywa Kallego Blomkvista – bohatera książek Astrid Lindgren! Nasza biblioteka jest Ambasadorem konkursu.
Zadanie konkursowe polega na nakręceniu pięciominutowego filmu inspirowanego przygodami Blomkvista i jego przyjaciół!
Może to być wierna bądź luźna adaptacja jednej ze scen z którejkolwiek z trzech części przygód Detektywa Blomkvista:
Część 1 Detektyw Blomkvist.
Część 2 Detektyw Blomkvist żyje niebezpiecznie.
Część 3 Detektyw Blomkvist i Rasmus, rycerz Białej Róży.

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat wraz z osobami dorosłymi.
„Ekipa filmowa” powinna składać się minimum z jednego dziecka i z jednego dorosłego, max. 10 osób (np. 9 dzieci i 1 dorosły lub 6 dzieci i 4 dorosłych. Uwaga! Liczba dorosłych nie może być większa od liczby dzieci)
Gotowy film wraz z wypełnionym formularzem zgłoszenia należy wysłać na adres mailowy: biblioteka.bychawa@gmail.com do 25.10.2021 r. włącznie.
Spośród nadesłanych filmów wybierzemy trzy, które zostaną przesłane do II, ogólnopolskiego etapu konkursu.
Główna nagroda to wycieczka na plan filmowy ufundowana przez ARTRAMA oraz audiobooki Wydawnictwa Jungoffska.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz wypełnienie załącznika. Życzymy weny twórczej i trzymamy za Was kciuki!