Beata Ostrowicka – Wyć się chce

Warszawa 2009.

Julce ostatnio wszystko wali się na głowę. W domu niekończące się awantury między rodzicami i kłótnie z matką o drobiazgi: niewyniesione śmieci, bałagan na biurku…Na dodatek Kamil, który bardzo się Julce podoba wydaje się jej nie zauważać. Najgorsze jest to, że Julce brakuje wiary w siebie przez co pozwala wszystkim dookoła manipulować sobą i ustawiać swoje życie. Zgadza się na szkołę wybraną przez rodziców, fryzurę, jaką zaproponowała jej koleżanka, nawet na oszustwo, do którego, namawia ją „najlepsza” koleżanka.  Po prostu: wyć się chce! Czy Julka zdoła naprawić relacje z rodzicami, czy Kamil zwróci na nią uwagę, czy stanie się osobą niezależną i pewną siebie? Sięgnij po książkę i sam(a) się przekonaj.