Korona-liryk, czytaj, obserwuj, myśl i pisz!

Bychawska Szkoła Pisania, mimo że nie podlega jurysdykcji Ministra Oświaty, na czas pandemii koronawirusa, zawiesiła swoją działalność. Uczniowie pracują zdalnie. Każdy w zaciszu domowym „ostrzy” pióro żeby nie wyjść z wprawy i nie zapomnieć jakie to wspaniałe uczucie móc ubrać w słowa: emocje, myśli, wrażenia, fantastyczne historie itp. Poczynania bychawskiej grupy pasjonatów pisania można śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/Biblioteka.Bychawa/. 26 marca, pojawił się tam cykl tekstów pod nazwą „Korona-liryk”, publikowanych codziennie. Kto wie, może okazać się, że oto na oczach Czytelników powstaje nowy gatunek literacki! Zapraszamy do lektury i jednocześnie zapraszamy do wspólnej zabawy. Kto czuje się na siłach niech chwyta za pióro i pisze. Gotowe teksty prosimy wysyłać na adres: biblioteka.bychawa@gmail.com. Zostaną one włożone w odpowiednie ramy i pokazane światu.