Kiermasz Darowanej Książki

altSzanowni Państwo! Drodzy Czytelnicy! Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie organizuje KIERMASZ DAROWANEJ KSIĄŻKI. Wszystkich chętnych zapraszamy do przyłączenia się do naszego przedsięwzięcia. Każdy kto posiada nieprzydatny już księgozbiór bądź pozbywa się nadmiaru z tej prostej przyczyny, że brakuje mu miejsca na nowe tytuły, może przynieść książki do bychawskiej biblioteki. Przyjmujemy wszystko co jest w dobrym stanie. Książki dla dzieci, literaturę piękną dla młodzieży i dorosłych, lektury szkolne, książki niebeletrystyczne , serie i cykle. Te, które mogą wzbogacić zbiory naszej książnicy  zostaną w bibliotece, inne umieścimy na kiermaszu. Z obserwacji wynika, że książki cieszą się powodzeniem i szybko znajdują nabywców. Kiermasz Darowanej Książki będzie trwał do 15.12.2014 r. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału i odwiedzin.