aktualnie jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty pn. wt. czw. pt. 9-17 | środa 9-19 | sobota 8-15

Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 34, 23-100 Bychawa, tel. 815661076, biblioteka.bychawa@gmail.com

75. urodziny, czyli lato z Pippi

Wydawnictwo Jung-off-ska ogłasza Ogólnopolski konkurs dla Rodzin z okazji 75. rocznicy urodzin Pippi – „Lato z Pippi”. Wasza Biblioteka dołączyła do grona Ambasadorów konkursu i zaprasza dzieci wraz z Rodzicami do udziału w tej akcji.

Do zadania konkursowego można podejść w dwojaki sposób:

  1. Wykonać pracę plastyczną dla rodzin (dorosły +dziecko do 12 roku życia). Praca może byc wykonana dowolną techniką (m.in. rysowanie, malowanie, rzeźbienie, lepienie z gliny, plasteliny, masy solnej itp. tematem pracy jest „Pippi w malarstwie polskim i światowym”, czyli plastyczny wizerunek Pippi inspirowany twórczością dowolnego malarza (artysty) żyjącego i tworzącego w I połowie XX w. lub dawniej.
  2. Napisać prace literacką dla rodzin (dorosły + dziecko do 16 roku życia). Tematem pracy jest „Limeryk o Pippi”. Utwór taki ma być humorystyczy i wesoły, inspirowany postacią i przygodami Pippi.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach: lokalnym i ogólnopolskim. Pierwszy etap realizuje Ambasador czyli nasza biblioteka! To my wyłonimy laureatów, którzy wezmą udział w kolejnym, ogólnopolskim etapie. Na Wasze prace czekamy do końca lata, czyli do 21 września 2010 roku.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Organizatora konkursu: http://jungoffska.pl/konkurs. Możecie też śledzić naszego fanpage’a na Facebooku: https://www.facebook.com/Biblioteka.Bychawa/, gdzie będziemy Wam podpowiadać jak podejść do konkursu.

Uwaga: na laureatów konkursu, zarówno pierwszego, jak i drugiego etapu czekają fantastyczne nagrody. W etapie ogólnopolskim do wygrania weekend dla 4-osobowej rodziny w Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, Vouchery prezentowe IKEA, książki i audiobooki

Skip to content