Z wizytą w Szkole Podstawowej w Bychawie

2016-01-28_Znani bychawianie czytają dzieciom_1Miałam wielką przyjemność spotkać się z uczniami klasy II c Szkoły Podstawowej w Bychawie. Zaproszono  mnie, jako dyrektora biblioteki, do udziału w projekcie „Znani bychawianie czytają dzieciom”. Dwie godziny z tak fantastycznymi młodymi czytelnikami upłynęło na czytaniu fragmentów „Dynastii Miziołków” Joanny Olech i baśni  „Królowa śniegu” H.CH. Andersena, na rozmowach i bombardowaniu mnie pytaniami.

2016-01-28_znani bychawianie czytają dzieciomNa koniec dzieciaki wzruszyły mnie bardzo. Otrzymałam chyba ze 20 własnoręcznie wykonanych laurek…specjalnie dla mnie! I przepiękną pamiątkę w postaci podziękowania za udział w projekcie z podpisami wszystkich uczniów tej klasy. To najpiękniejszy dyplom, jaki zdobi ściany mojego gabinetu.

Fot. Dorota Drążek, wychowawczyni klasy II „c”

Więcej o projekcie można przeczytać na stronie szkoły: http://www.sp.bychawa.pl/