2 myśli na temat “Wywiad z Barbarą Cywińską, dyrektorem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bychawie”

1. Pani Dyrektor, Pani Basia, Basia… Jakby nie napisać, jakich słów nie użyć – zawsze będzie za mało, za ubogo, za błaho…
    Klimat kawy z firmowej filiżanki, klimat rozmowy na kanapie w czytelni, klimat książkowo-molowo-kawowy… To, co cenię w mojej Bibliotece najbardziej, zawsze pozostanie otwartą kartą. Ciągle znajduję nowe powody, aby tam – bywać… I co by się nie działo, gdzie bym nie była, jakie by nie było moje życie – zawsze będę tam wracać.
    Dzięki Pani Dyrektor, dzięki Jej uporowi, dzięki Jej pomysłom, odwadze… Biblioteka w Bychawie jest fenomenem. I Pani Dyrektor jest fenomenalna. Dziękuję.

Możliwość komentowania jest wyłączona.