Warsztaty z cyklu „Zero Waste” w bibliotece!

Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie zaprasza na warsztaty z cyklu „Zero Waste”. Warsztaty odbywać się będą raz w tygodniu w środowe popołudnia. Pierwsze spotkanie już 6 października 2021 r. o godz. 15.30 w czytelni Waszej biblioteki. „Zero – Waste” to popularny w ostatnich latach styl życia, w którym naczelną zasadą jest produkowanie jak najmniej odpadów a tym samym nie zanieczyszczanie środowiska a jednocześnie wykorzystywanie odpadów do wytwarzania rzeczy przydatnych w codziennym życiu. Jeżeli ta idea jest Ci bliska – zapraszamy na warsztaty. Nie stawiamy granic, każdy może przyjść.