I Ty możesz zostać ilustratorem! Wakacyjny konkurs na ilustrację do książki

Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie ogłasza konkurs na ilustrację do książki bychawianki Jadwigi Grzesiak. Książka, która już wkrótce trafi do drukarni a potem w ręce czytelników, jest kontynuacją „Pensjonatu pod Malinką”, literackiego debiutu lokalnej pisarki. Ponieważ akcja najnowszej powieści osadzona jest również w Bychawie, zapraszamy Was do wzbogacenia książki Waszymi rysunkami. Prace mogą być wykonane dowolną techniką, ale wymogiem jest by były one czarno-białe. Tematy prac (do wyboru): ruiny pałacu w Bychawie (Podzamcze); przydrożna kapliczka, bar „U Saszy” nad bychawskim zalewem, park miejski z fontanną, rezerwat „Podzamcze”, wandzińskie pola, egzotyczne wesele na Bali (!). W konkursie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku. Zwycięskie prace zostaną opublikowane w książce, a ich autorzy zostaną w niej wymienieni jako ilustratorzy. Na Wasze rysunki czekamy do 31 lipca 2020 r. Prace należy dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bychawie, ul. Piłsudskiego 34. Liczymy na Waszą kreatywność i współpracę!