Unity Blair. Spotkanie autorskie i promocja książki. Galeria zdjęć

Jesteśmy pod wrażeniem spotkania z młodą, niespełna 15-letnią pisarką Unity Blair czyli Ulą Baran, dziewczyną STĄD, uczennicą III kl. gimnazjum w Zespole Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie. Wczoraj na spotkaniu autorskim połączonym z promocją pierwszej części cyklu „Dzieci nocy”, wyjaśniło się kim naprawdę jest Unity Blair. Prowadzący, Marcin Słowikowski, wypytał ją o wszystko! O inspiracje, tajemnice, upodobania, o bohaterów książki, nauczycieli i relacje z rówieśnikami, o współpracę z wydawnictwem Novae Res, a także o marzenia i plany na przyszłość. W spotkaniu uczestniczyła, m.in. cała klasa Unity, a także wychowawca Daniel Cymerman i inni  nauczyciele.

Książka Unity Blair, dla wtajemniczonych Uli Baran jest już w zbiorach  biblioteki. Można ją też kupić w księgarni Lumer.  Zapraszamy do lektury!

Fot. Matylda Tracz