Tytuły Czytelnika Roku 2014 – przyznane!

altNiniejszym zawiadamia się  wszem i wobec, że z dniem 27 lutego 2015 roku, uznając wszelkie zasługi dla krzewienia kultury i czytelnictwa Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie ogłasza iż Pani Zofia Korba i Wiktoria Stachyra otrzymują tytuł Czytelnika Roku 2014.
[Na zdjęciu: Wiktoria Stachyra i Zofia Korba – Czytelniczki Roku 2014 z dyrektorem Biblioteki Barbarą  Cywińską. Fot. Monika Głazik]. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć www.bychawa.pl/zdjecia/1922-gala-czytelnik-roku-2014.html
Ponadto przyznano 10 wyróżnień za aktywność czytelniczą w 2014 roku.  W kategorii  – dzieci,  okolicznościowe dyplomy i nagrody książkowe otrzymali: Anna Krzysiak, Karolina Flis, Oliwia Leszczyńska, Karolina Jężak, Kacper Leszczyński. W kategorii – dorośli wyróżnienia otrzymały Panie: Marzanna Trzcińska, Lucyna Kapica, Irena Rymarz, Helena Smolińska i Jadwiga Kozak. Panie: Janina Szczepańska i Halina Wydrych zostały wyróżnione jako najaktywniejsze czytelniczki prasy.