Szymon Hołownia – Ludzie na walizkach

Kraków 2009
Ludzie na walizkach to zbiór rozmów autora z osobami, które przez chorobę, nieszczęśliwy wypadek czy zrządzenie losu znalazły się na granicy życia i śmierci. Jak to jest gdy nagle trzeba przewartościować całe swoje życie, zrewidować marzenia, przygotować się na ostateczność? Może warto, pod wpływem refleksji i przemyśleń ludzi chorych, ich najbliższych a także  lekarzy codziennie zmagających się z cierpieniem pacjentów, zadumać się nad  własnym „tu i teraz”.

Uwadze czytelników polecamy również inne książki Szymona Hołowni, dostępne w bibliotece:  Tabletki z krzyżykiem: pierwsza pomoc w lękach związanych z Bogiem, końcem świata, czyśćcem i duchami; Monopol na zbawienie oraz teksty publikowane na łamach tygodnika Newsweek Polska