Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie

cropped-literackie-spa-miejska-biblioteka-publiczna-w-bychawie-500.png

Godziny otwarcia
• pn. wt. czw. pt. 9-17
• środa 9-19
• sobota 8-15

Regionalnie dla Mola

altKonkurs literacko-kulinarny, 11 edycja
Tym razem zapraszamy do poszukiwania w literaturze pięknej  receptur dań regionalnych. Mile widziane te najbliższe sercu i podniebieniu smaki Lubelszczyzny ale do konkursu można zgłosić danie charakterystyczne dla dowolnego regionu w Polsce lub na świecie. Gdyby jednak poszukiwania w ksiażkach nie przyniosły pożądanych rezultatów pozostaje wykorzystać wrodzony talent i po prostu napisać własny utwór… Na opisy czekamy do 15 marca 2013 roku. Wielki finał już 21 marca. O szczegóły pytaj w Bibliotece.

Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie i kawiarnia artystyczna „Złota Lira”

Uwaga: Projekt „Danie dla Mola czyli czytanie podniebieniem” jest realizowany dzięki środkom konkursu   „Aktywna Biblioteka” Akademii Filantropii w Polsce w ramach Programu Rozwoju Bibliotek
alt
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju  Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Patronay medialny: