Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie

cropped-literackie-spa-miejska-biblioteka-publiczna-w-bychawie-500.png

Godziny otwarcia
• pn. wt. czw. pt. 9-17
• środa 9-19
• sobota 8-15

Przed ucztą dla Mola

             altPrzed Ucztą dla Mola to hasło kolejnej edycji literacko-kulinarnego konkursu   z cyklu „… DLA MOLA”. Zachęcamy wszystkich do buszowania w domowych i bibliotecznych księgozbiorach w poszukiwaniu opisu przygotowywania, serwowania lub delektowania smakiem potraw, może to być: napój, deser, przekąska, danie, słowem wszystko co da się wypić lub zjeść by zaspokoić apetyt każdego Mola.  W przypływie weny twórczej możesz Drogi Czytelniku napisać własny utwór (np. opowiadanie, bajkę, wiersz), w którym znajdzie się taki opis.

Następnie należy utwór własny lub wybrany fragment wraz  z opisem bibliograficznym książki (imię i nazwisko autora, tytuł, strona,  na której znajduje się opis) wysłać na adres Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bychawie: biblioteka.bychawa@gmail.com  lub redakcji Głosu Ziemi Bychawskiej: gazeta@bychawa.pl bądź dostarczyć osobiście do Biblioteki lub Redakcji (budynek główny Urzędu Miejskiego).

Na opisy czekamy do 6 lutego 2012 r. tak aby jeszcze w karnawale, tj. 10 lutego wspólnie odkryć nowe smaki kulinarne inspirowane literaturą piękną. Literatura na języku? Czemu nie?

Organizatorzy konkursu:

Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie”; kawiarnia artystyczna „Złota Lira” (BCK)

Patronat honorowy: Starosta Powiatu Lubelskiego 

 Patronat medialny

alt alt