Powroty…Odkrycia…Obserwacje…Wernisaż wystawy Danuty Bzdyry

Danuta Bzdyra, absolwentka Liceum Plastycznego w Zamościu, jeszcze do niedawna szefowa ośrodka kultury w gminie Hrubieszów. Obecnie mieszka i pracuje w Dublinie (Irlandia). To kobieta ciekawa świata i ludzi. Artystyczna dusza, twórczyni oryginalnej biżuterii i obrazów. Na jednym z życiowych zakrętów odkryła w sobie potrzebę wyrażania emocji za pomocą twórczych działań. Danuta Bzdyra każdego dnia przekonuje i udowadnia, że w dowolnym momencie można zacząć życie od początku. Na wernisażu, w którym uczestniczyli goście z Warszawy, Hrubieszowa, Lublina i Bychawy kilkakrotnie podkreślała: Warto w życiu mieć pasje, rozwijać je , pielęgnować i cieszyć się nimi, niezależnie od wieku, w jakim się jest bo wiek to tylko stan umysłu!

Fot. Matylda Graboś