Panoptikum III. Zaproszenie do udziału w wystawie sztuk wszelakich

Jeżeli jesteś artystyczną duszą i tworzysz rzeczy piękne, które wyrażają Ciebie – nie możesz być obojętny na to ogłoszenie. Poszukujemy artystów z Bychawy i okolic, którzy wystawią swoje prace podczas wspólnej wystawy PANOPTIKUM, organizowanej już po raz trzeci w ramach NOCY BIBLIOTEK  – 5 października 2019. Panoptikum 3 to wystawa sztuk wszelakich: malarstwo, rysunek, grafika, fotografia, animacja, haft, rękodzieło, instalacja, metaloplastyka, ceramika, rzeźba, lalkarstwo i inne, które nie mieszczą się w żadnych ramach! Pokaż światu jakie fantastyczne rzeczy robisz. Na Twoje  zgłoszenie czekamy do 30 września 2019 r.

Kontakt: Matylda Graboś, Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie, ul. Piłsudskiego 34, 23-100 Bychawa, e-mail: biblioteka.bychawa@gmail.com; tel. 815661076