Panoptikum III w obiektywie Roberta Bogudzińskiego

Utalentowani artystycznie bychawianie i przyjaciele, nieodmiennie zaskakują. Podczas wystawy Panoptikum III, zorganizowanej w ramach Nocy bibliotek, zaprezentowali prace, wykonane w różnorodnych technikach.  Rzeźba, malarstwo, grafika, fotografia, wiklina papierowa, krawiectwo artystyczne, ikony, sutasz, decoupage, łapacze snów, mandale, ceramika  – cieszą oczy, radują serca i …zaskakują.  Wernisaż rozpoczął się wyjątkowym koncertem na…dudy, w wykonaniu Michała Podleśnego. Jeszcze do końca października można zwiedzać tę niezwykła galerię. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Swoje prace prezentują:

Pracownia Twórcza „Leśny Ogród”:  Ilona Puchacz i Andrzej Młynarczyk, Elżbieta Bigos,  Maria Stylińska, Weronika Szewczyk, Artystyczny kąt: Anna Kulka i Olga Tofil, Beata Wrona, Teresa Sadło, Koło Gospodyń Wiejskich z Gałęzowa Kolonii Pierwszej,  Rafał Bancerz, Zenobia Rusinek, Elżbieta Dec, Magdalena Dec, Agnieszka Stępniak,  Alicja Spozowska, Diana Pietrzak, Monika Szydłowska, Anna Stanicka, Kinga Tworek, Agnieszka Smolińska, Teresa Szewczyk, Lidia Wieczorkiewicz, Lidia Kaznowska, Damian Kaznowski, Olimpia Koziej-Kula.

Kurator wystawy: Matylda Graboś, historyk sztuki, bibliotekarz

Zapraszamy też do obejrzenia relacji z wydarzenia zarejestrowanej okiem artystki Olimpii Koxziej-Kuli: http://sielskiwarsztat.pl/panoptikum-iii/?fbclid=IwAR3PprWPorF3Lu5tsJXR3mgmDmQ4SSXYY247Ikv_kLt9TlQ2f80TjEQ6qEQ

Fot. Robert Bogudziński, ArtFoto