Kinga Tworek, szczęśliwą posiadaczką jedynej na świecie, literackiej torby na drobiazgi, książki i inne rzeczy!

Konkurs na recenzję książki Moniki Madejek Zeszyt z aniołami, ogłoszony podczas spotkania z autorką w starowiejskiej bibliotece, 6 marca 2015 r. został rozstrzygnięty. Recenzję napisali uczniowie z klas II i III Szkoły Podstawowej w Starej Wsi Drugiej: Julia Mazurek, Natalia Remuszka, Edyta Skorek, Kinga Tworek i Patryk Woś. Główna nagroda w postaci torby na drobiazgi, książki i inne ważne rzeczy trafiła do Kingi Tworek. Od 24 kwietnia 2015 r. Kinga jest posiadaczką jedynej na świecie, niepowtarzalnej i wyjątkowej literackiej torby, zaprojektowanej i wykonanej własnoręcznie przez autorkę książki. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali zakładki do książek, również zaprojektowane i wykonane przez Monikę Madejek.

Gratulujemy!
Fot. Ewa Nieściór