Książki, psy i my! Dołącz do grupy.

Niniejszym donosimy, że 16 lutego 2021 r. na bibliotecznym FB: https://www.facebook.com/Biblioteka.Bychawa powstała grupa dyskusyjna dla miłośników psów i książek. Do grupy może dołączyć każdy, kto kocha psy i czytanie książek. Myślicie, że nie uda się połączyć tych dwóch pasji? My jesteśmy innego zdania. Z waszą pomocą udowodnimy, że książki, psy i my to idealne trio. Będziemy prowadzić ciekawe dyskusje i odpowiadać na nurtujące Was pytania dotyczące wychowania czworonogów, a także polecać fachową literaturę. Ponadto będziemy cyklicznie prezentować ciekawe książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, opowiadające o wzajemnej miłości ludzi i psów, o ich wspólnych przygodach, problemach i perypetiach. Będziemy Was zachęcać do pokazywania swoich pupili i dzielenia się z nami swoimi doświadczeniami. A może to Wy nam polecicie ciekawe książki o psach?

Moderatorem grupy jest Ewelina Czajczyk, posiadaczka obdarzonego nadzwyczajnym temperamentem Taja, od dziecka zakochana w psach, wolontariuszka w schroniskach dla zwierząt, inicjatorka akcji poszukiwania domów dla bezdomnych psów, stażystka w bibliotece, od niedawna mieszkanka Bychawy.

btf