Ksiądz Antoni Kwiatkowski – co o nim wiemy? Konkurs internetowy

Czy znamy tę postać? Masz szansę sprawdzić swoją wiedzę na temat życia i działalności tego wyjątkowego kapłana. Wspólnie z Zespołem Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego zapraszamy do udziału w konkursie online. Konkurs będzie miał formę testu sprawdzającego wiedzę. W poniedziałek, 14 czerwca 2021 r. w godzinach 9.00-19.00 będzie aktywny link to testu: https://www.testportal.pl/test.html?t=D5dut6WNPPfw

Zapraszamy gorąco wszystkich bychawian, niezależnie od wieku, miejsca pobytu czy zamieszkania. Niech to będzie wyjątkowy prezent imieninowy (imieniny Antoniego przypadają 13 czerwca) dla wielkiego człowieka, któremu nasze miasto zawdzięcza tak wiele!

Uwaga: W przypadku jakichkolwiek kłopotów zapraszamy do biblioteki. W tym dniu będzie można skorzystać z komputera albo błyskawicznie uzupełnić luki w informacjach potrzebnych do rozwiązania testu. W dziale „Regionalia” znajdziecie Państwo potrzebne wskazówki.