Eko-robot! Zaproszenie na podsumowanie konkursu

2021 to Rok Stanisława Lema. Z tej okazji ogłosiliśmy konkurs na projekt i realizację „eko-robota” z wykorzystaniem materiałów już niepotrzebnych, tak aby zamiast wyrzucać dać im drugie życie. Do konkursu zgłoszono pięć prac. Efekty wywołały zachwyt wśród jurorów i nas bibliotekarzy. Już wiemy do kogo trafi nagroda główna w postaci fantastycznej hulajnogi, ufundowana przez sklep komputerowy Hard_Reset (Bychawa, ul. Armii Krajowej 44). Decyzję w tej sprawie podjęła komisja w składzie: Sylwia Paćkowska z GZB, Dorota Szczepańska, Mateusz Wróblewski z BCK, Paweł Graboś z Hard_Reset. Wydarzenie podsumowujące konkurs odbędzie się 27 sierpnia 2021 r. o godz. 16.00 w czytelni Biblioteki. W programie: otwarcie wystawy prac pokonkursowych; wręczenie nagród, dyplomów, podziękowań.