Dziennikarstwo online i bezpieczeństwo w sieci. Szkolenia dla młodzieży w bibliotece

Zapewne wiecie, że Wasza biblioteka przystąpiła do projektu „Cyfrowe GOKi w podregionie lubelskim”, realizowanego przez Fundację VCC. W ramach projektu, w grudniu 2020 r. otrzymaliśmy trochę sprzętu w postaci laptopów z oprogramowaniem. Jedna z bibliotekarek brała udział w specjalistycznych szkoleniach. Teraz przyszedł czas na Was, drodzy Czytelnicy. Jeżeli mieścisz sie w przedziale wiekowym 10-18 lat, interesuje Cię dziennikarstwo, chciałbyś też czuć się bezpiecznie w sieci, to koniecznie zgłoś się do udziału w projekcie. Szkolenia będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i będą się odbywały najprawdopodobniej hybrydowo bądź zdalnie. Szczegóły zostaną ustalone na pierwszym spotkaniu z trenerem. Zainteresowanych prosimy o kontakt: 815661076 do 22 marca 2021 r. Liczba miejsc ograniczona!!! Nie zwlekaj, zgłoś się już dziś!!!

Cyfrowe GOKi w podregionie lubelskim”, nr projektu POPC.0.02.00-00-059/19 w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 20200, Oś Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa” Działanie nr 2.3 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacjo cyfrowej” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego”.