Danie dla Mola czyli Wigilia w literaturze i na talerzu

Danie dla Mola czyli Wigilia w literaturze i na talerzu, wydarzenie literacko-kulinarne z cyklu „dla Mola”, realizowane od dawna w formie konkursu . Obecnie, z konieczności przeniesione do internetu. Tym razem proponujemy formę przeglądu, wszak podczas wieczerzy wigilijnej wszystkie dania są pyszne. Do zabawy zapraszamy każdego kto kocha książki, gotowanie i smakowanie. Zadanie polega na odnalezieniu w literaturze pięknej receptury, sposobu serwowania, delektowania smakiem  dania charakterystycznego dla Wieczerzy Wigilijnej. Dodatkowo punktowane będzie nagranie z przyrządzania literackiego dania. Na nagrania bądź fragmenty z literatury czekamy do 10 grudnia 2020. Kontakt: e-mail biblioteka.bychawa@gmail.com; tel. 81 5661076. Chcemy żeby w ten sposób powstała nasza wspólna Molowa  Wigilia. Efekty pokażemy w połowie grudnia. Na każdego kto weźmie udział w zabawie czeka atrakcyjny upominek!