Danie dla Mola czyli „dwudziestolecie” na talerzu

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na apetyczne, literackie, muzyczne wydarzenie Danie dla Mola czyli „dwudziestolecie” na talerzu. 20 lutego 2020 r. w czwartek, zwany Tłustym Czwartkiem spotkamy się o godz. 17.00 w Bychawskim Centrum Kultury. wspólnie z Państwem udamy się w fascynująca podróż w czasie do lat 20. i 30. XX wieku. Zapraszamy!

Z koszyczkiem przysmaków przyjdźcie, Goście mili, byście się na Molu wspaniale bawili. Jeśli komuś w tańcu banknot zaszeleści, niech go w molowym garncu co rychlej umieści.

Partnerzy: Bychawskie Centrum Kultury, GS „SCH”, Hurtownia elektryczna LENART, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Koło powiatowe Lublin ziemski, Bychawskie Towarzystwo Regionalne

Opieka medialna: „Dziennik Wschodni”; TVP 3 Lublin; Radio Lublin; Magazyn lubelski LAJF

Patronat: Burmistrz Bychawy

Oprawa muzyczna: EVENTO