Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie

cropped-literackie-spa-miejska-biblioteka-publiczna-w-bychawie-500.png

Godziny otwarcia
• pn. wt. czw. pt. 9-17
• środa 9-19
• sobota 8-15

Czytam bo (to) lubię!

Ja lubię…
Ty lubisz…
Ona / On lubi…
My lubimy…
Wy lubicie…
Oni lubią …     CZYTAĆ KSIĄŻKI!
Jakie?  – Różne – przygodowe, historyczne, bajki, komiksy, romanse, horrory, fantasy, książki kucharskie, poradniki, podręczniki naukowe, itp.
Piątek, 23 kwietnia – Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich to dobra okazja żeby się spotkać i porozmawiać o ulubionych lekturach, może też jakoś je zareklamować, zachęcić do ich przeczytania innych – lubiących czytać. Jeżeli o książkach to koniecznie w Bibliotece…  Opowieść o  fajnej książce przynieś w głowie lub, jak wolisz, spisaną na kartce lub wyślij na adres e-mailowy: biblioteka.bychawa@gmail.com. Najciekawsze recenzje czy opisy wrażeń po lekturze zamieścimy na stronie internetowej: www.biblioteka.bychawa.pl oraz na łamach „Głosu Ziemi Bychawskiej”. Wszystkich zainteresowanych spotkaniem prosimy o kontakt: osobisty, mailowy lub telefoniczny (tel. 81 5661076), najpóźniej dzień wcześniej, tj. 22 kwietnia.
Jeżeli jednak nie uda Ci się, Miły Czytelniku,  odwiedzić Biblioteki w tym konkretnym dniu, a chciał(a)byś zarekomendować przeczytaną przez siebie książkę, która Cię zafascynowała, urzekła, możesz swoje wrażenia po lekturze spisać i wysłać na adres e-mailowy Biblioteki lub przynieść osobiście. Kiedy to zrobisz nie ma znaczenia. Będziemy czekać przez cały rok!