Cyfrowe GOKI – słów kilka o projekcie, w którym braliśmy udział

Cyfrowe GOKI, projekt w którym wraz z bychawską młodzieżą braliśmy udział właśnie się zakończył. Sporo się przez ten czas wydarzyło. Wiele się wspólnie nauczyliśmy… Na początek prezentujemy kilka ujęć z eventu promującego „Cyfrowe GOKI w podregionie lubelskim”, projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich a realizowanego przez Fundację VCC. Trójka animatorów spędziła z nami upalne popołudnie 14 lipca 2021 r. Dziękujemy wszystkim, którzy mimo żaru lejącego się z nieba, dobrze się bawili, poznając przy okazji podstawy programowania, zdobywając nagrody w quizach i konkursach! A już niebawem relacja z warsztatów, które odbywały się w Bibliotece pod kierunkiem trenera Michała Lenarta.