Bychawska Biblioteka w finale ogólnopolskiego konkursu ZWYRTAŁA 2019!

Bychawska Biblioteka znalazła się  w finale ogólnopolskiego konkursu ZWYRTAŁA 2019 na pomysł promujący czytelnictwo!

Zwyrtała tak pięknie grał, że potrafił porwać aniołów do tańca i roztańczyć całe niebo! Szukamy „czytelniczego” Zwyrtały, którego pomysł porwał do lektury i rozczytał szkołę, dzielnicę, wieś, miasto…Ogłaszamy konkurs, którego Laureatem może być każdy, niezależnie od wieku i miejsca działania, kogo pomysł zachwyci jury w składzie: prof. Anna Janus-Sitarz, prof. Grzegorz Leszczyński, pan Konstanty Przybora. Tak Organizatorzy napisali w zaproszeniu do udziału w konkursie.

Nasz „bychawski Mol” spodobał się jurorom. 12 lipca 2019 r w Rabce-Zdroju podczas Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej Rabka Festival,  który w tym roku  przebiegał pod hasłem „Od gór do morza czyli przyroda wokół nas” odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i zaszczytnego tytułu „ZWYRTAŁA 2019”!

Drodzy Przyjaciele Mola! To wyróżnienie to nasz wspólny sukces! Dziękujemy za życzliwość i wszelką pomoc, jaką nas obdarzacie każdego dnia. Bądźcie z nami nadal a bychawski Mol niech błyszczy i napawa dumą nas wszystkich.

Galeria zdjęć z wydarzenia: http://www.gmina.rabka.pl/main/galerie_zdjec/idg:727