„Biblioteka zawsze blisko”. Podsumowanie projektu. Zaproszenie

9 listopada 2022 r. będzie dniem wyjątkowym. Mamy nadzieję, Drodzy Mieszkańcy Gminy Bychawa i Czytelnicy, że będziecie w tym dniu razem z nami. Będzie to doskonala okazja żeby popracować nad budowaniem wlasnej marki, powspominać ostatnie 2 lata projektowych działań, ale też posluchać muzyki, wypicćkawę w dobrym towarzystwie i zwyczajnie pobyć ze sobą.

W programie:

12.00Budowanie wlasnej marki bez social mediów, warsztaty z Anną Matusiak-Rześniowiecką, dziennikarką, prezenterką radiową i telewizyjną, felietonistką, wykładowczynia dziennikarstwa, trenerką wystąpień publicznych, pisarką.

17.00 – Nadanie kolejnego tytułu Ambasadora Czytelnictwa w Gminie Bychawa, wręczenie certyfikatu i Biblioteczki Ambasadora. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Anna Matusiak-Rześniowiecka, znana dziennikarka i pisarka. Jej książki trafiają czytelnika prosto w serce, czasem zwalają z nóg: „Skazane. Historie prawdziwe”, „Molestowane. Historie bezdomnych”; „Splątana”; „Osadzona” a także „Kiedy się pojawiłeś”, powieść zainspirowana osobistymi doświadczeniami Autorki. Spotkanie z pisarką poprowadzi Anna Jędrzejczyk.

• Uczta literacko-muzyczna, koncert finałowy w wykonaniu grupy Pasjonaci Kultury.
  • Podsumowanie projektu „Biblioteka zawsze blisko”, realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bychawie w latach 2021-2022