Biblioteka zawsze blisko. Inauguracja partnerstwa. Odsłona trzecia!

To już trzecie w tym roku wydarzenie inaugurujące partnerstwo na rzecz promocji czytelnictwa. Tym razem zacieśniamy więzi z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Bychawie. Być Ambasadorem Czytelnictwa w Gminie Bychawa to wyróżnienie i zaszczyt. W poniedziałek, 22 listopada 2021 r. o godz. 14.00 odbędzie się uroczyste wręczenie certyfikatu „Bychawskiego Ambasadora Czytelnictwa” oraz przekazanie „Biblioteczki Ambasadora”, niepowtarzalnej półki na książki (i z książkami). Te wyjątkowe biblioteczki zaprojektowali i wykonali pod nadzorem pani Marty Przech mieszkańcy Bychawy i okolic podczas warsztatów integracyjno-rękodzielniczych. Specjalnie na to wyjątkowe wydarzenie ze Szklarskiej Poręby przyjeżdża pisarka Joanna Maria Chmielewska, autorka książek dla dzieci i dorosłych, która w swoim życiorysie ma zapisany epizod pracy w poradni.

Zapraszamy!