Biblioteka zawsze blisko. Inauguracja partnerstwa. Odsłona piąta

Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie zaprasza na wydarzenie, realizowane w ramach projektu „Biblioteka zawsze blisko”, podczas którego nastąpi uroczyste wręczenie Certyfikatu Ambasadora Czytelnictwa w Gminie Bychawa oraz przekazanie Biblioteczki Ambasadora dla Samorządowego Przedszkola w Bychawie. Wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia 2022 r. (piątek) w siedzibie Ambasadora. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Pan Poeta, bajkopisarz, autor książek dla dzieci. Jak dotąd cztery instytucje w Gminie Bychawa mogą pochwalić się tytułem Ambasadora Czytelnictwa. Są to: „Tęczowy Zakątek”- świetlica wiejska w Gałęzowie; Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bychawie; salon Fryzjerski MARTA w Bychawce oraz kawiarnia artystyczna „Złota Lira”. W 2022 r. do tego szacownego grona dołączy sześć podmiotów.