Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie

cropped-literackie-spa-miejska-biblioteka-publiczna-w-bychawie-500.png

Godziny otwarcia
• pn. wt. czw. pt. 9-17
• środa 9-19
• sobota 8-15

Biblioteka online. Strona projektu

Rok 2020 miał być wyjątkowy. I jest… Nie tak jak sobie to planowaliśmy, ale że jest inny niż wszystkie to fakt. Wiele działań ze względu na pandemiczną rzeczywistość musieliśmy przenieść do internetu. Jak zapewne zauważyliście, drodzy Czytelnicy, od jakiegoś czasu dużo się dzieje w bibliotece online. Szkolimy się, zdobywamy nową wiedzę i staramy się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Wzięliśmy udział w programie szkoleniowym „Biblioteka online” i stworzyliśmy stronę internetową, na której możecie śledzić nasze działania w ramach tego projektu. https://sites.google.com/…/mbpw…/strona-g%C5%82%C3%B3wna

Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i sugestie. Jeśli macie jakieś pomysły, co jeszcze chcielibyście by znalazło się w ofercie pracy biblioteki online to koniecznie dajcie znać!

Biblioteka online: program szkoleniowy dla bibliotekarzy”, który realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci”