Biblioteczka Ambasadora. Warsztaty integracyjno-rękodzielnicze

Biblioteka zawsze blisko! To projekt, realizowany w cyklu dwuletnim 2021-2022, w ramach programu „Blisko”. Jego celem jest utwierdzenie Was, Drodzy Czytelnicy, Mieszkańcy Bychawy i okolic, że biblioteka jest dla Was, że tutaj znajdziecie przestrzeń do spotkań, wspólnej pracy, działalności  twórczej, aktywności czytelniczej a także odpoczynku i integracji. W tym czasie sporo się wydarzy. Oczywiście będziemy Was na bieżąco informować o wydarzeniach w projekcie. Zaglądajcie tutaj i na FB.

Jednym z elementów projektu są warsztaty integracyjno-rękodzielnicze – Biblioteczka Ambasadora. Pierwsze spotkanie (19.10.2021r.) już za nami. Pod okiem prowadzącej Marty Przech, uczestnicy projektowali specjalne mini-biblioteczki.  Pomysłów było mnóstwo, jeden ciekawszy od drugiego.  I bardzo dobrze. Dzięki kreatywności uczestników warsztatów powstanie  10 unikatowych Biblioteczek Ambasadora, które trafią do partnerów projektu a tym samym do Was, Drodzy Mieszkańcy Gminy Bychawa.  Przekazanie biblioteczek będzie ważnym  i miłym wydarzeniem dla środowiska, okazją  do spotkań, rozmów, integracji.  Dodatkowo każdy z partnerów, zaproszonych do współpracy na rzecz promocji czytelnictwa otrzyma certyfikat „Bychawski Ambasador Czytelnictwa Mecenasem Twórców”, powód do dumy i kształtowania pozytywnego wizerunku firmy.   Kolejne warsztaty z cyklu „Biblioteczka Ambasadora” już w czwartek, 4 listopada 2021 r. Zapraszamy!

Fot. Robert Bogudziński