Bajka o smutnych książeczkach i paskudnym wirusie. Premiera!

15 maja, w ostatnim dniu Tygodnia Bibliotek – Zasmakuj w bibliotece, miała miejsce premiera „Bajki o smutnych książeczkach i paskudnym wirusie”. Spektakl jest debiutem „grupy teatralnej” KSIĄŻECZKOWO, złożonej z bibliotekarzy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bychawie oraz jej filii. Scenariusz napisała nasza czytelniczka Alicja Tracz, pacynki własnoręcznie wykonali aktorzy, nagranie i montaż to dzieło zaprzyjaźnionego z biblioteką męża bibliotekarki a scenę zbudował pasjonat stolarstwa i kandydat na Czytelnika, od dawna zafascynowany bychawską biblioteką. Z całego serca dziękujemy za bezinteresowną pomoc.

Spektakl do obejrzenia na bibliotecznym kanale: https://www.youtube.com/watch?v=ohf5Oc55Ymw&fbclid=IwAR2wh8Har3z8Ws41D-usJBYE35qhl7yTGBDXH4SyWfYZpRSxMkvOG8i_zLA