75. urodziny Pippi

Wakacyjny konkurs z okazji 75. urodzin Pippi dobiega końca. Nasza biblioteka miała przyjemność być ambasadorem Ogólnopolskiego konkursu familijnego, realizowanego przez Wydawnictwo Jung-ff-ska. Zadania konkursowe polegały na napisaniu limeryku lub wykonaniu pracy plastycznej. Niniejszym informujemy, że nagrodę w lokalnej edycji konkursu otrzymała fanka Pippi Gabrysia Majuk. Przygotowała pracę w technice video-art pod tytułem „Pippi na huśtawce”. Gabrysia najpierw wykonała pracę plastyczną, a następnie – razem z Tatą – krótki filmik w technice animacji poklatkowej. A oto efekt:

Już wkrótce wyniki konkursu ogólnopolskiego. Trzymamy kciuki za Gabrysię i jej Tatę!